Реклама на транспорте Луцка

Схемы движения маршрутных такси

с рекламно-информационными носителями 

Луцк

 
1
«Карбишева - Надрічна» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Винниченка, Волі, Дубнівська, Садовського, Надрічна (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та Надрічній)
2
«Залізничний вокзал-Конякіна» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: Президента Грушевського, Винниченка, Волі, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Карпенка-Карого, Конякіна (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна (біля ДАІ) та на Привокзальному майдані)
№ 3
«Гаразджа (кладовище) - Госпіталь» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Стефаника, Старицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження. Рівненській, с.Гаразджа (кладовище),
у зворотному напрямку: с.Гаразджа (кладовище), Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Винниченка, Словацького, Б. Хмельницького, Ковельська, Старицького, Стефаника (місця міжзмінного відстою на вул. Стефаника та в с.Гаразджа біля кладовища)
№ 4
«Залізничний вокзал - Вересневе» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Президента Грушевського, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна, Мамсурова, Молодогвардійська, Полонківська;
у зворотному напрямку: Полонківська, Довженка, Польова, Ранкова, Мамсурова, Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Президента Грушевського (місця міжзмінного відстою на вул. Полонківській та Привокзальному майдані).
№ 8
«Карбишева – Центральний ринок» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Винниченка, Словацького, Б.Хмельницького, Ковельська, Глушець.
у зворотному напрямку: Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місце міжзмінного відстою на вул. Карбишева)
№ 9
«Теремнівська -Дружби Народів» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Д.Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі (Словацького, Б.Хмельницького), Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Теремнівська (місця міжзмінного відстою на вул. Теремнівській та бульварі Дружби Народів)
№ 9-А
«Полонківська -с.Липини» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямках: Полонківська, Молодогвардійська, Мамсурова, Боженка, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Д.Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі (Словацького, Б.Хмельницького), Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Теремнівська, с.Липини (місця міжзмінного відстою в с.Липини та на вул. Полонківській)

10
«Шота Руставелі -Конякіна (Інститут розвитку людини)» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Шота Руставелі, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Д.Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева.
у зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Винниченка, Словацького, Б.Хмельницького, Д.Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів, Шота Руставелі (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна (Інститут розвитку людини) та вул. Шота Руставелі)

11
«Шота Руставелі - Конякіна (Інститут розвитку людини)» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Шота Руставелі, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Д.Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева
у зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Б.Хмельницького, Д.Галицького, Гнідавська, Станіславського. Бенделіані, Дружби Народів, Шота Руставелі (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна (Інститут розвитку людини) та вул. Шота Руставелі)

12
«Єршова - Окружна» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Єршова, Карбишева, Конякіна, Гордікж, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Б.Хмельницького. Ковельська, Глінки, Львівська, Боженка.
у зворотному напрямку: Боженка, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордікж, Конякіна, Карбишева, Єршова (місця міжзмінного відстою на вул. Єршова, Карбишева та Боженка)

14
«Окружна-Стефаника» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Окружна, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Старицького, Стефаника (місця міжзмінного відстою на вул. Стефаника та Окружній)

15
«ЦУМ - К-тр "Луцьк" - ЦУМ» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі (місце міжзмінного відстою на пр.Молоді, к-тр "Луцьк", рух по кільцю)

15-А
«ЦУМ - К-тр "Луцьк" - ЦУМ» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Волі, Рівненська. Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги, Винниченка, Волі (місце міжзмінного відстою на пр. Молоді, к-тр "Луцьк", рух по кільцю)

16
«Центральний ринок -ТЦ "Слон» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Глушець, Паркова, Волі, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Воїнів-Інтернаціоналістів, Кравчука
у зворотному напрямку: Кравчука, Воїнів- Інтернаціоналістів, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Словацького, Б.Хмельницького, Ковельська, Глушець (місця міжзмінного відстою на вул. Кравчука та Ковельській)

17
«Центральний ринок - Завокзальний ринок» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна
у зворотному напрямку: Конякіна, Гордіюк, Відродження, Рівненська, Волі. Словацького, Б.Хмельницького. Ковельська, Глушець (місця міжзмінного відстою на вул.Конякіна та Ковельській)

№ 17-А
«Центральний ринок - Завокзальний ринок» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку: Глушець, Паркова, Волі, Рівненська, Відродження, Конякіна
у зворотному напрямку: Конякіна, Карпенка-Карого, Соборності, Перемоги, Винниченка, Словацького. Н.Хмельницького, Ковельська, Глушець (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та Ковельській)

18
«Окружна (масив «Маяк») – Львівська" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями):
у прямому напрямку:Окружна, Дубнівська, Авторемонтна, Рівненська, Казакова, Московська, Гетьмана Мазепи, Софії Ковалевської, Відродження, Ветеранів, В’ячеслава Чорновола, Соборності, Перемоги, Шопена, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Данила Галицького, Гнідавська, Даньшина, Львівська.
у зворотному напрямку:Львівська, Даньшина, Гнідавська, Данила Галицького, Глушець, Паркова, Волі, Шопена, Перемоги, Соборності, В’ячеслава Чорновола, Ветеранів, Відродження, Софії Ковалевської, Гетьмана Мазепи, Рівненська, Дубнівська, з місцем відстою на вул. Окружній (біля газової АЗС) і Львівській (біля АС-2).

19
«Єршова – с. Гірка Полонка» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: с.Гірка Полонка, Львівська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушень, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Єршова, (місця міжзмінного відстою на вул. Єршова, Карбишева та в с.Гірка Полонка, біля будинку культури)

20
«Дружби Народів - Гаразджа (кладовище)» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова (Богдана Хмельницького), Волі, Рівненська (місця міжзмінного відстою на бульварі Дружби Народів та біля міського кладовища в с.Гаразджа).

22
«Карбишева – с.Милуші» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: с.Милуші, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та с.Милуші, біля повороту на вул. Хутірську)

23
«Вересневе – Єршова» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Корольова, Полонківська, Львівська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Задворецька, Карпенка-Карого, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Єршова (місця міжзмінного відстою на вул. Єршова, Карбишева та Корольова, біля ЗОШ №16)

№ 24
«Вересневе – Єршова» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Корольова, Полонківська, Львівська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева, Єршова (місця міжзмінного відстою на вул.Єршова, Карбишева та Корольова, біля ЗОШ №16)

№ 25
«Володимирська - Карбишева» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Володимирська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та Володимирській, біля МКБ)

26
«Окружна – Вишків" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Окружна (сільськогосподарський ринок), Львівська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Винниченка, Стрілецька, Героїв УПА, Селищна (місця міжзмінного відстою на вул. Окружній (біля сільськогосподарського ринку) та Селищній)

26
«Центральний ринок – Вишків" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку:Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Винниченка, Стрілецька, Героїв УПА, Заньковецької, Вахтангова (місця міжзмінного відстою на вул. Ковельській та вул. Вахтангова, біля Міжрайбази).

27
«Боженка -Ківерцівська" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку:Боженка, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Львівська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Винниченка, Стрілецька, Ківерцівська (місця міжзмінного відстою на вул. Ківерцівській та Боженка)

27-А
«Боженка -Ківерцівська" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку:Боженка, Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Львівська, Червоного Хреста (Глінки), Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Ківерцівська (місця міжзмінного відстою на вул. Ківерцівській та Боженка)

28
«Карбишева - Дружби Народів» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Д.Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Б.Хмельницького), Волі, Винниченка, Перемоги, Карпенка-Карого, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та бульварі Дружби Народів)

29
«Володимирська – Карбишева" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева. У зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Волі, Богдана Хмельницького, Ковельська, Червоного Хреста, Володимирська (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та вул. Володимирській)

30 
"Володимирська – с.Підгайці" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Володимирська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова, Волі, Дубнівська – Дубнівська, Авторемонтна, Рівненська, Волі, Словацького, Богдана Хмельницького, Ковельська, Червоного Хреста, Володимирська (місця міжзмінного відстою на вул. Володимирській та в с.Підгайці)

31
«ТЦ “Слон” - Боголюби (філія обллікарні)» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Кравчука, Гордіюк, Відродження, Рівненська, Волі, Шевченка, Ковельська (місця міжзмінного відстою на вул. Кравчука біля ТЦ “Слон” та біля філії обласної клінічної лікарні, с.Боголюби)

№ 32
«Окружна – с.Липини» - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: с.Липини, Теремнівська, Рівненська, Відродження, Ветеранів, В’ячеслава Чорновола, Соборності, Перемоги, Шопена, Волі, Б.Хмельницького (Паркова, Словацького), Ковельська, Червоного Хреста, Львівська, Окружна, Бенделіані, Дружби Народів, Окружна, (місця міжзмінного відстою на вул.Окружній та с.Липини)

№ 47
"Карбишева – Боголюби (філія обллікарні)" - шлях за маршрутом (проспектами, вулицями) у прямому та зворотному напрямку: Ковельська, Чернишевського, Шевченка, Набережна, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Винниченка, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева та біля філії обласної клінічної лікарні, с.Боголюби)


 

Скачать схемы движения маршрутных такси с рекламными носителями в формате Word

 

Все права на изготовление и использование рекламно-информационных носителей «Back board»  принадлежат Рекламной группе «А5». Патент Украины №24367, свидетельство о регистрации авторских прав №14072.

 

 

Важное предупреждение!

 

Полное или частичное использование текстов, фотографий и других материалов сайта без действующей ссылки на www.a5group.com.ua запрещено.

Авторские права

 

© 2010 Рекламная группа "А5", Украина, Днепропетровск. Патент Украины №24367, свидетельство о регистрации авторских прав №14072. Правила использования этого сайта.

О разработчике сайта

 

Создание сайта, разработка дизайна, обслуживание и поддержка сайта  -

www.web-master.dp.ua. Днепропетровск, Украина.